Facebook

O firmie

Opakowania24 sp. z o.o. jest producentem i dystrybutorem opakowań z tektury oraz artykułów opakowaniowych.

Naszym Klientom gwarantujemy szybkie dostawy towaru zamawianego w ilościach uzależnionych wyłącznie od ich potrzeb.

Każdego dnia produkujemy i dostarczamy do naszych Klientów ponad 500 różnego rodzajów pudeł klapowych i fasonowych  w ilościach od 100szt. do kilku tysięcy z każdego rodzaju.

Nasza oferta obejmuje szeroki asortyment opakowań tekturowych oraz materiałów opakowaniowych (folie stretch, folie bąbelkowe, taśmy, wypełniacze, etykiety, urządzenia pakujące, bezpieczne noże) w konkurencyjnych cenach. 

Obsługujemy największe przedsiębiorstwa produkcyjne, usługowe i handlowe w Polsce oraz w Niemczech, Danii, Norwegii, Szwecji, Belgii i Holandii.


Swym zasięgiem obejmujemy zarówno duże firmy, międzynarodowe korporacje, średnie i małe przedsiębiorstwa ale również drobnych rzemieślników.

Cenimy czas, opinię i satysfakcję Klienta. Stawiamy na jakość, terminowość oraz wykorzystywanie nowoczesnych rozwiązań, m.in. takich jak usługa „just in time”.

Nasze atuty to:

  • szybka realizacja zamówień,
  • fachowa i profesjonalna obsługa,
  • stała dostępność materiałów w magazynie.

Jesteśmy gotowi wykonać każdy rodzaj kartonu spełniający Państwa oczekiwania.

Sprzedaż prowadzimy obecnie poprzez 3 uzupełniające się wzajemnie kanały sprzedaży, które zapewniają naszym klientom łatwy dostęp i szybką reakcję tj.

  • system zamówień on-line – www.opakowania24.pl,
  • telefon,
  • sprzedaż bezpośrednia prowadzona przez naszych przedstawicieli handlowych.

Serdecznie Zapraszamy do Współpracy

Zamów przez telefon

Zostaw nam swój numer oraz wybierz godziny w których mamy się z Tobą skontaktować. Konsultant kontaktuje się z Państwem w dni powszednie: od poniedziałku do piątku.

Loading